تلفن همراه

گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S25 FE

گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S25 FE

در حال حاضر که سال 2024 میلادی هستیم نمی توانیم هیچ چیزی با قطعیت از گوشی موبایل سامسونگ گلکسی اس25 اف ای بگوییم! زیرا این موبایل ماه ها بعد از گوشی های samsung galaxy S25 Ultra و S25 و S25 Plus ساخته و روانه بازار خواهد شد. بدین صورت که از سخت افزاری مشابه با گوشی های سری اس25 برخوردار خواهد بود ، اما در ابعادی کوچکتر و با هزینه ای بسیار اقتصادی تر!

مشخصات فنی و بررسی گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S25 FE

انتظار می رود که سایز تقریبی این موبایل حدود 6.5 اینچ باشد و در بازار ایران با قیمت حدودی 25 الی 30 میلیون تومان عرضه گردد (با احتساب دلار 60 هزار تومانی). همچنین چند مدتی است که شایعاتی در مورد ظاهر و سخت افزار گوشی موبایل سامسونگ گلکسی اس25 اولترا منتشد شده که انتظار می رود S25 FE الهامی از این موبایل باشد.

فرق اساسی سری S25 با سری های قبلی در ظاهر پشت گوشی و محل قرار گیری لنز های دوربین می باشد. انتظار می رود سری S25 دارای لنز های دوربین بزرگتر و برجسته تری نسبت به موبایل های S24 Plus و S24 Ultra داشته باشد.

تغییری اساسی در ظاهر گوشی های S25 Ultra و S25 Plus و S25 FE

سامسونگ از گوشی S20 Ultra به بعد تقریبا تمامی پرچمدار های خود را در یک سبک ظاهری طراحی کرده است و بین آن ها از نظر ابعاد و طرح بدنه پشتی فرق چندانی وجود ندارد! (این موضوع حتی در بین موبایل های میان رده و پایین رده سامسونگ نیز صدق می کند؛ تمامی موبایل های سامسونگ از A14 ، A05s بگیرید تا S24 Plus ، همگی دارای یک شکل و فرم بدنه ظاهری هستند!)

خوشبختانه به نظر می رسد گوشی S25 FE فرقی بسیار بنیادی با نسخه های قبلی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *