هایلو

هایلو

Haylou هایلو شرکتی که در سال 2014 اقدام به شروع فعالیت کرد. این شرکت یکی از توابع برند شیائومی است که توانسته به مراتب موفق‌ تر از این شرکت ظاهر شود. هایلو هزینه مورد نیاز برای پروژه‌ های سطح A با موضوع تکنولوژی را تأمین کرده است. کالا های دیجیتال و گجت‌ های پوشیدنی موضوع در حال کار هایلو می باشد. شما در این محصولات هرگز تکرار را مشاهده نخواهید کرد.

محصولات Haylou : هندزفری و ساعت هوشمند

از محصولات مهم می‌توان به هندزفری و ساعت هوشمند اشاره کرد که مخاطبین جهانی دارد. این پیشرفت تنها به یک علت بوده و آن نیز قسمت تحقیقات و حمایت مدیران برای جسارت در پیاده سازی پروژه‌ ها می باشد تا بتوانند به موارد مختلف دست پیدا کنند. محصولات از روش ODM پیروی می‌ کنند. روشی که در آن، کالا اقدام به شناسایی مشکلات و رفع عیب به صورت خودآگاه می‌کند.

ساعت هوشمند هایلو

در مورد ساعت هوشمند این شرکت، تلفیقی از هنر و تکنولوژی خواهد بود که شما را در لذت بردن از یک دوگانه جذاب، تشویق می‌کند. هایلو با شعاری در جهت رسیدن به کیفیت بهتر در طول روز برای افراد مصرف کننده است و در این مسیر گام برمی‌دارد.

هندزفری و هدفون های Haylou

Haylou وزن هندزفری‌ های خود را در تمامی محصولات به زیر 4 گرم ارتقا داده که از این طریق توانسته بسیاری از محصولات سایر رقبا و حتی خود شیائومی را به شکست وا دارد! این شرکت از روز اول یک چشم‌ انداز و هدف مشخصی داشته و تا به امروز به صورت بسیار موفق در رسیدن به آن گام برداشته است.

قیمت های مقرون به صرفه

رسیدن به جایگاه اول در فروش محصولات در سطح جهانی هدف اصلی است. یکی از دیگر ویژگی‌های این برند، تک قیمتی نبودن است. شما می‌ توانید با بودجه در دسترستان، اقدام به خرید کنید. خریدی از یک نوع محصول اما با کیفیتی متناسب با بودجه شما در انتظارتان خواهد بود.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–15 از 22 نتیجه