تلفن همراه

OnePlus به نیروهای CATL می پیوندد تا فناوری باتری نسل بعدی را معرفی کند

OnePlus به نیروهای CATL می پیوندد تا فناوری باتری نسل بعدی را معرفی کند

یک منبع اطلاعاتی قابل اعتماد در چین به یک فناوری باتری گوشی جدید درگیر در موبایل OnePlus Ace 3 Pro اشاره کرده است (این موبایل به زودی رونمایی و عرضه خواهد شد).هم اکنون وان پلاس به طور رسمی این خبر را تأیید کرده است. OnePlus از نزدیک با CATL همکاری کرده است تا چیزی را که OnePlus Glacier Battery می نامد را ارائه دهد. Contemporary Amperex Technology (CATL)، یک شرکت فناوری چینی که در سال 2011 تأسیس شد، در ساخت باتری‌های لیتیوم یونی برای خودروهای الکتریکی، ذخیره‌سازی انرژی و سیستم‌های مدیریت باتری تخصص دارد.

این پست با یک بازگشت سریع به زمانی آغاز می‌شود که وان‌پلاس شارژ داش 20 واتی خود را در سال 2016 با وان پلاس 3 خود معرفی کرد و انقلاب شارژ سریع را رهبری کرد و اکنون در تلاش است تا با فناوری جدید باتری، برتری خود را حفظ کند.

این پست به خودی خود هیچ جزئیاتی را فاش نمی کند، اما شایعاتی که در خیابان وجود دارد این است که این دو شرکت با استفاده از یک الکترود منفی سیلیکون، یک باتری با کارایی بالا برای دستگاه های تلفن همراه ساخته اند. گفته می شود که با حفظ سرعت شارژ بالا، چگالی بالاتری ارائه می دهد.

طبق گزارش هفته گذشته، این گوشی یک باتری عظیم 6100 میلی آمپر ساعتی با شارژ 100 واتی ارائه خواهد کرد که بسیار بالاتر از میانگین صنعت است. این پوستر می گوید اولین گوشی هوشمند با باتری جدید Glacier که به احتمال زیاد Ace 3 Pro است، در تاریخ 20 ژوئن در چین به طور رسمی معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *