اخبار

آیا ایرپاد پرو 2 تاچ است؟

آیا ایرپاد پرو 2 تاچ است؟

ایرپاد پرو 2 (AirPods Pro 2nd Generation) آخرین هندزفری بلوتوث اپل تا سال 2023 میلادی می باشد. بنده بعد از خرید این ایرپاد، مشکلی برایم پیش آمد که خواستم آن را با شما خوانندگان عزیز به اشتراک بگذارم. بعد از اولین استفاده از هنزفری ایرپاد پرو2 ، طبق عادت و روتین سایر هندزفری های بی سیم، هرچقدر روی بدنه هندزفری با تاچ ضربه زدم، هی اتفاقی رخ نمی داد! (نظیر قطع و وصل کردن تماس ها، قطع و وصل کردن موسیقی، کم و زیاد کردن صدا، رد کردن ترانه ها) با خود به این نتیجه رسیدم که ایرپاد من معیوب است!:

دکمه فشاری Airpod Pro 2

تا اینکه برای این مشکل در گوگل جستجو های زیادی انجام دادم، اما در وبلاگ های فارسی هیچگونه اشاره ای به این موضوع نشده بود و شروع به جستجوی انگلیسی کردم. در سایت رسمی اپل گفته شده که ایرپاد پرو به صورت تاچ نیست و عملکرد ها توسط دکمه انجام می شود. در قسمت پشتی هندزفری دکمه بسیار ریزی تعبیه شده که با کمی فشار عمل می کند و می توانید دستور ها را اجرا کنید.

لول بالاتری از کنترل ها

کنترل لمسی به شما امکان می دهد عملکردهای پخش را از پایه مدیریت کنید. برای تنظیم صدا، انگشت خود را به سمت بالا یا پایین بکشید، برای پخش و مکث موسیقی یا بی‌صدا کردن و لغو صدای خود در تماس‌ها، فشار دهید، و برای پایان دادن به تماس، دوبار فشار دهید. همچنین می توانید پایه را نگه دارید تا بین حالت های شنیداری جابجا شوید. (برای مشاهده و خرید انواع لوازم جانبی آیفون، کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *