فروش گوشی آیفون 9 اپل ابتدای سال 99 آغاز خواهد شد

گوشی آیفون 9

گوشی آیفون 9 اپل که سری میان رده این شرکت به شمار می رود از ابتدای سال 99 در بهار سال جدید عرضه شده و به فروش می رسد. گوشی آیفون 9 یکی از میان رده های اپل با قیمت بسیار عالی و مشخصات فنی قوی و بی نظیر به عنوان یک گوشی میان رده است.

با توجه به دسته ای از نشت ها ، شایعات و گمانه زنی هایی که در طی چند ماه گذشته در مورد آن دیده ایم ، جانشین بسیار پیش بینی شده (و به خوبی عقب افتاده) آیفون SE از سال 2016 تقریباً در گوشه و کنار بوده به نام آیفون 9 در سال 99 معرفی خواه شد. تمام اطلاعات فاش شده در سه ماهه اول سال جاری در مقطعی به مقدمه اشاره می کردند ، و امروز ما چیزی کمی بیشتر از آن داریم که می دانیم این محصول به زودی عرضه می شود.


محصولات مرتبط:


طبق گفته افشاگر مشهور ، Evan Blass ، a.k.a.evleaks ، اپل قرار است در اواسط ماه مارس از این دستگاه رونمایی کند. در مورد نامگذاری برخی از سردرگمی ها وجود داشته است ، این گوشی به آیفون 9 یا آیفون SE 2 تبدیل خواهد شد. رندرهای مبتنی بر CAD از این گوشی قبلاً خارج شده اند.

گوشی آیفون 9
گوشی آیفون 9

بیشتر شایعات قبلی در مورد آیفون 9 به عنوان وسیله ای صحبت می شد که به نظر می رسد آیفون 8 ، کامل با حاشیه های عظیم (حداقل برای این محصول) و دکمه خانه فیزیکی Touch ID. گفته می شود ، یک شایعه آشکارا با این موضوع متناقض است و می گوید چهره شناسه در هواپیما وجود دارد. خواهیم دید که اپل به طور قطعی طی یک ماه بیش از یک ماه ، راهی را انتخاب کرده است.

گوشی آیفون 9

تا آن زمان ، توجه داشته باشید كه گفته می شود آیفون 9 با چیپست A13 Bionic به عنوان تراشه اصلی و قلپ تپنده گوشی عرضه شده است ، كه در صف آیفون 11 قرار داشت. دارای 3 گیگابایت رم (1 گیگابایت کمتر از آیفون 11) ، 64 یا 128 گیگابایت حافظه و یک دوربین عقب منفرد است. شما بین Space Gray ، نقره ای ، و قرمز ، رنگ و لعاب یکی از انواع رنگی این محصول را می توانید انتخابکنید. یک تحلیلگر معتقد است که آیفون 9 با قیمت 399 دلار آغاز می شود. قیمتی بسیار خیره کننده که برای خریداران آیفون در ایران نیز رقم عالی است.

آیدین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.